Facebook
Buty Head Galore Lyt Boa Bugundy Women 2020

Normalna cena: 750,00 zł

Special Price 545,00 zł

Buty Head Galore Lyt Boa Bugundy Women 2020

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 750,00 zł

Special Price 545,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Niezwykle wygodny i lekki but gwarantujący świetną zabawę na śniegu i sprawiający, że jazda na desce staje się łatwa i przyjemna. System Boa® to bezproblemowe sznurowanie buta – koniec z walką z zamarzniętymi sznurówkami. Odpowiedni flex i nachylenie cholewki zapewniają łatwe przekazywanie mocy na deskę. Jednocześnie, model GALORE LYT jest niezwykle wygodny i może zostać dopasowany do użytkownika dzięki systemowi Perfect Fit. Dodatkowo, but posiada niezwykle smukła konstrukcję, która nie wygląda „grubo” na stopie. 

Pełny opis

Szczegóły

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE

System wiązania Boa® pozwala na zasznurowanie buta za pomocą wygodnego pokrętła i uwolnienie zapięcia za pomocą podniesienia pokrętła: koniec z kłopotliwymi sznurowadłami! 
Lighter products help to you to enjoy yourself longer on snow. By focusing on the essentials, we are able to provide you with gear, which is light in weight but extraordinary in terms of performance and design. 
Konstrukcja Perfect Fit Liner ze specjalnymi taśmami zamocowanymi punktowo w okolicach łydki zapewnia dokładne dopasowanie buta oraz komfort. 
More...
Injected Heel Section
A plastic injected heel cup protects the boots from heavy wear that is common in rental operation and offers additional foot support. 
Flylite Outsole WMN
Flylite WMN to najlepsza podeszwa, która jest lekka, a jednocześnie wygodna. Masa tej podeszwy z amortyzującą pianką EVA oraz profilem wynosi tylko 64 g. 
Rozwiązanie Comfort Cuff wpływa na zwiększenie flexu w części przyśrodkowej buta, zwiększając poziom komfortu i zapewniając bardziej naturalne ugięcie. 
Women Comfort System
System Women Comfort zapewnia bardziej naturalny flex. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki ukształtowaniu cholewki w sposób odpowiadający kształtowi kobiecej łydki. 
S.Café® Lining Mesh
Szybkoschnąca tkanina S.Café® neutralizuje przykre zapachy. Stało się to możliwe dzięki technologii S.Café®, która polega na umieszczeniu mielonych ziaren kawy w tkaninie. Tkanina S.Café® pochłania i odprowadza wilgoć z ciała na zewnątrz, zapewniając niemal 200% krótszy czas schnięcia w porównaniu z bawełną. 
FPG Insole
Ergonomiczne ukształtowana wkładka 3D FPG idealnie obejmuje całą piętę, zapewniając doskonałe podparcie całej stopy. 
Flex Index 5
Flex wybaczający większość błędów i zapewniające wygodę, idealne dla dorosłych 
Forward Lean 7°
Dla początkujących i osób preferujących spokojną jazdę. 
Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "Buty Head Galore Lyt Boa Bugundy Women 2020"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.