Facebook
BUTY ROSSIGNOL HERO  J4 WHITE

Normalna cena: 480,00 zł

Special Price 345,00 zł

BUTY ROSSIGNOL HERO J4 WHITE

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 480,00 zł

Special Price 345,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Model COMP J4 to bardzo wygodny, łatwy i wybaczający but juniorski, przeznaczony dla ambitnych dzieci, które kochają narty. Model COMP J4 zawiera technologię SENSOR FIT, która gwarantuje komfort, dobre trzymanie oraz komfort cieplny. Cztery klamry doskonale trzymaja stopę i pozwalają dopasować rozmiar buta, gdy dziecko rośnie. Nowe HERO J4 zaprojektowane są tak aby dziecko miało satysfakcję z jazdy na nartach.

Pełny opis

Szczegóły

Buty złożone są z nowoczesnej części przedniej, wygodnej sekcji podbicia oraz z głębokiej, dobrze trzymającej pięty. But wewnętrzny dopasowuje się do kształtu stopy. Diagonalne klamry dociskają stopę do tyłu wpasowując ją w głęboko wyżłobioną piętę. Cholewka buta jest niższa z pojedynczą klamrą, aby lepiej dopasowywać się do krótszej piszczeli małego dziecka. Ząbki klamer są przestawne dając możliwość dopasowania wraz ze wzrostem dziecka. W tych butach można świetnie nauczyć się podstaw narciarstwa i posiąść solidną podstawę do dalszego rozwoju.

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE

SENSOR INSIDE
Wycięcia w podkładce. Bezpośredni kontakt buta wewnętrznego ze skorupą. Podkładka w butach Sensor Inside jest bardzo wąska. Z tego powodu 3 najważniejsze punkty podparcia stopy są w bezpośrednim kontakcie ze skorupą. To polepsza czucie, kontrolę i moc. 97mm szerokość wewnętrzna cechuje się bardzo bliskim i precyzyjnym dopasowaniem.

JUNIOR ALVEO SOLE

Specjalna struktura plastra miodu ustyuowana poniżej podkładki zapewnia odpowiednią izolację termiczną.

Flex - 50

Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "BUTY ROSSIGNOL HERO J4 WHITE"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.