Facebook
BUTY ROSSIGNOL HERO WORLD CUP SENSOR 3 100

Normalna cena: 1 250,00 zł

Special Price 875,00 zł

BUTY ROSSIGNOL HERO WORLD CUP SENSOR 3 100

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 250,00 zł

Special Price 875,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

But HERO SENSOR3 100 to model sportowy, przeznaczony dla zaawansowanych, ambitnych narciarzy. Wyposażony w technologię Sensor 3, która zapewnia skuteczne przekazanie nacisków poprzez 3 punkty podparcia stopy. Bardzo precyzyjny, jednocześnie ciepły i komfortowy. But o sztywności 100 i szerokości wewnętrznej100 mm gwarantuje doskonałe trzymanie, i precyzję buta wyczynowego.  

Pełny opis

Szczegóły

BUTY ROSSIGNOL HERO SENSOR3 100 to model sportowy, przeznaczony dla zaawansowanych, ambitnych narciarzy. Wyposażony w technologię Sensor 3, która zapewnia skuteczne przekazanie nacisków poprzez 3 punkty podparcia stopy. Bardzo precyzyjny, jednocześnie ciepły i komfortowy. But o sztywności 100 i szerokości wewnętrznej100 mm gwarantuje doskonałe trzymanie, i precyzję buta wyczynowego.  

 

BUT WEWNĘTRZNYIch oryginalna konstrukcja optymalizuje dopasowanie do stopy oraz wrażenia jazdy a przez to zwiększa wydajność butów oraz zapewnia doskonały « First Fit ». Szczególne materiały gwarantują lepsze otulenie stopy dzięki interakcji skorupy i buta wewnętrznego. Design łączy strefy dopasowujące się do podbicia i strefy podtrzymujące piętę.

 

FORMOWANIE TERMICZNENowe, formowane termicznie materiały pozwalają na dopasowanie buta wewnętrznego do stopy każdego narciarza, co sprzyja zwiększeniu osiągów i komfortu.

 

SENSORW butach SENSOR FIT konstrukcja skorupy optymalizuje kontakt ze strefami nacisku śródstopie/pięta i zwiększa kontrolę i wydajność.
SENSOR3 = 3 punkty kontaktu (śródstopie - pięta). Podeszwa skorupy SENSOR3 jest wąska, dzięki czemu 3 punkty kontaktu (śródstopie i pięta) mogą stykać się bezpośrednio z poliwęglanową wstawką w bucie. Ta bardzo sztywna wstawka zwiększa reaktywność butów.

 

WEWNĘTRZNY KRÓJ BUTA WEWNĘTRZNEGOAnatomiczne wnętrze 100 mm zapewnia odpowiednie przyleganie do stopy i bardzo wydajne buty.

 

SENSOR FITTa technologia czerpie z nauki o budowie stopy i przenoszeniu energii. Są to kluczowe elementy, jeśli chodzi o wydajność butów. Sensor to opatentowany system obecny w wysoce wydajnych butach typu Racing.
Na wysokości stopy znajdują się główne strefy nacisku: 1 i 5 kość śródstopia oraz pięta.

 

DIAGONALNE KLAMRYPierścienie i zębatki są ustawione ukośnie w stosunku do tradycyjnej osi, aby zapewnić bardziej naturalne dopasowanie i dokładne umocowanie pięty w bucie. Klamry wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium.

 

SKORUPAKonstrukcja z formą wewnętrzną 100 mm.
Kąt pomiędzy skorupą i kołnierzem jest jak w butach wyścigowych, co gwarantuje bardzo wysoki poziom ich wydajności.
Anatomiczny kołnierz: połączenie wydajności i dopasowania do budowy stopy.
Przylega do nogi; wspiera przekazywanie bocznych nacisków - przejście z krawędzi na krawędź jest bardziej precyzyjne.
Dzięki wstawce ze sztywnego materiału jest bardzo solidna; tylny nacisk jest doskonały; wybicie - mocne.


Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "BUTY ROSSIGNOL HERO WORLD CUP SENSOR 3 100"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.