Facebook
BUTY SALOMON ACTIVE PILOT

Normalna cena: 579,00 zł

Special Price 345,00 zł

BUTY SALOMON ACTIVE PILOT

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 579,00 zł

Special Price 345,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Buty Active warantują doskonałe przekazywanie energii podczas biegania łyżwą, a pewne trzymanie i elastyczna podeszwa sprawdzają się podczas biegania klasykiem.

Bardzo wygodne, wyjątkowo uniwersalne buty COMBI do biegania techniką łyżwową i klasyczną. Uniwersalność Pilot – kontrola i miękki flex Dobre trzymanie pięty Waga – 1040g / para
Pełny opis

Szczegóły

CECHY BUTÓW

Ruchoma cholewka o konstrukcji Smart
Doskonałe wsparcie boczne i świetny przekaz sił w butach z serii Combi. Konstrukcja współpracująca z systemem Smart w pięcie buta.

SNS® PILOT®2 Sport 
Techniczna i reaktywna podeszwa wysokiej jakości. Ruchomy punkt montażu wiązań został cofnięty względem przodu buta o 10 mm i znajduje się bliżej śródstopia. Nowe materiały gwarantują jeszcze lepszy klasyczny flex.

Salomon Sport Fit
Wkładka o średniej szerokości gwarantująca dobre trzymanie stopy, wygodę i precyzyjne dopasowanie.

System szybkiego sznurowania Quicklace
Uznany system sznurowania firmy Salomon. Jedno pociągnięcie kewlarowej sznurówki umożliwia szybkie i precyzyjne dopasowanie buta.

Pasek Memo
Regulowany pasek umożliwiający dopasowanie do każdej stopy.

Sensifit
Technologia gwarantująca precyzyjne i komfortowe trzymanie stopy. Sprawdza się zarówno w przypadku wąskich, jak i szerokich stóp.

Combi Flex
Specyficzna konstrukcja podeszwy – sztywna poprzecznie lecz wystarczająco elastyczna w przedniej części, by sprawdzić się zarówno podczas biegania techniką łyżwową, jak i klasyczną.

Pięta o konstrukcji Smart
Anatomiczna pięta z trzema wzmocnionymi łukami nadającymi butom odpowiednią sztywność. Konstrukcja współpracująca z systemem Smart w pięcie buta. Doskonałe trzymanie stopy w linii butów Combi.

SNS® PILOT®
System stosowany w zawodniczych butach przeznaczonych do biegania techniką klasyczną i łyżwową. Dwie osie gwarantują poczucie kontroli i precyzyjny przekaz energii.

 

Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "BUTY SALOMON ACTIVE PILOT"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.