Facebook
BUTY SALOMON RC CARBON CLASSIC PILOT

Normalna cena: 849,00 zł

Special Price 495,00 zł

BUTY SALOMON RC CARBON CLASSIC PILOT

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 849,00 zł

Special Price 495,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

RC Carbon to sportowy model butów przeznaczonych do stylu klasycznego, wykonany na nieco szerszym profilu oraz wyposażony w system indywidualnego dopasowania Custom Fit i rozdzielony system sznurowania, które zapewniają najwyższą precyzję manewrowania i wygodę użytkowania.

Pełny opis

Szczegóły

RC Carbon to sportowy model butów przeznaczonych do stylu klasycznego, wykonany na nieco szerszym profilu oraz wyposażony w system indywidualnego dopasowania Custom Fit i rozdzielony system sznurowania, które zapewniają najwyższą precyzję manewrowania i wygodę użytkowania.

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE

SNS® PILOT®3 RACING CLASSIC
Rozwiązania technologiczne zastosowane w obszarze podeszwy zapewniają doskonałe przenoszenie energii, naturalne odbicie, pełną kontrolę i dużą reaktywność. Specjalne ramiona usztywniają podeszwę i przekazują energię bezpośrednio na szynę prowadzącą wiązania. Odpowiednia konstrukcja kanału podeszwy eliminuje gromadzenie się śniegu.

Najbardziej zaawansowana konstrukcja podeszwy. Konstrukcja środkowej części buta umożliwia przesunięcie ruchomego punktu montażu wiązań o 17 mm w stosunku do przodu buta, co zapewnia świetny przekaz sił, naturalne odbicie, pełną kontrolę i dużą reaktywność sprzętu. Specjalne ramiona usztywniają podeszwę, przekazując energię bezpośrednio na wiązanie. Konstrukcja eliminuje gromadzenie się śniegu na podeszwie buta.

Płytka CARBON CLASSIC
Bardzo lekka płytka z włókna węglowego zapewnia jak najefektywniejsze przenoszenie energii, jednocześnie umożliwiając naturalny ruch przedniej części stopy, a odpowiednia wytrzymałość na skręcanie gwarantuje stabilność.

Konstrukcja SENSIFIT™ OVERLAP
Zaawansowana konstrukcja umożliwiająca precyzyjne dopasowanie buta do kształtu stopy, a tym samym zapewniająca lepszą kontrolę nad nartami. Średniej sztywności ramiona łączą się z ramą podeszwy, okalając stopę, co zdecydowanie poprawia przenoszenie energii.

Technologia bezszwowego łączenia
Zgrzewana konstrukcja wierzchu buta wykonanego z syntetycznych materiałów ze szwami łączonymi termicznie gwarantuje niezrównaną wodoodporność.

Regulowany pasek na piętę ze spoilerem
Regulowany pasek na piętę ze zintegrowanym spoilerem (płytką), który równomiernie rozkłada siłę nacisku na tylną część buta. Rozwiązanie to gwarantuje komfort i zapewnia stabilne trzymanie pięty.

Okienko systemu regulacji
Dobrze widoczne okienko sprawia, że regulacja paska na piętę jest bardzo łatwa.


Wewnętrzna skarpeta
Wykonana z cienkiego materiału wewnętrzna skarpeta zapewnia precyzyjne dopasowanie do stopy i ułatwia zakładanie butów.

Custom Fit
Połączenie wygodnej pianki, pianki formowanej termicznie oraz lycry – konstrukcja gwarantująca komfort i idealne dopasowanie do każdej stopy.

SNS® PILOT®
System stosowany w zawodniczych butach przeznaczonych do biegania techniką klasyczną i łyżwową. Dwie osie gwarantują lepszą kontrolę i lepsze przenoszenie energii.

Kompatybilne z wiązaniami SNS Propulse RC, SNS Propulse RC2.

Dopasowanie Salomon Sport
Średnia objętość buta gwarantuje doskonałe trzymanie stopy, wygodę i precyzyjne dopasowanie.

Rozdzielony system sznurowania QUICKLACE™
Opatentowane rozwiązanie firmy Salomon. Rozdzielony system sznurowania pozwala wyregulować przyleganie buta w przedniej lub górnej części poprzez pociągnięcie za jedną lub drugą część systemu sznurowania Quicklace™.

Osłona systemu sznurowania z ukośnym zamkiem
Wygodne i praktyczne rozwiązanie — osłona systemu sznurowania firmy Salomon zapobiega przedostawaniu się wody i śniegu do wnętrza buta.

Siateczka 3D MESH
Materiał o strukturze siateczki 3D Mesh skutecznie odprowadza wilgoć z dala od stóp i poprawia oddychalność buta.

Aseptyczne zabezpieczenie
Aseptyczne zabezpieczenie chroni przed rozwojem bakterii, co ogranicza możliwość powstawania i utrzymywania się nieprzyjemnych zapachów.


Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "BUTY SALOMON RC CARBON CLASSIC PILOT"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.