Facebook
BUTY SALOMON S-LAB CLASSIC PILOT

Normalna cena: 1 099,00 zł

Special Price 595,00 zł

BUTY SALOMON S-LAB CLASSIC PILOT

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 099,00 zł

Special Price 595,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Najwyższej jakości but zawodniczy S-LAB do biegania techniką klasyczną. Zastosowanie technologii RS 17 znacząco poprawia efektywność pchnięcia i przekazanie energii przy odbiciu.

  • Doskonałe dopasowanie
  • Precyzyjne trzymanie pięty
  • Karbonowy szkielet
  • Waga – 830g / para
Pełny opis

Szczegóły

Najwyższej jakości but zawodniczy S-LAB do biegania techniką klasyczną. Zastosowanie technologii RS 17 znacząco poprawia efektywność pchnięcia i przekazanie energii przy odbiciu.

  • Doskonałe dopasowanie
  • Precyzyjne trzymanie pięty
  • Karbonowy szkielet
  • Waga – 830g / para

Formowana termicznie pięta
Formowane termicznie, wzmocnione wykończenie pięty. Gwarancja stabilności i wygody.

RS17 + ramiona podpierające 
RS17 to rozwiązanie polegające na cofnięciu ruchomego przegubu o 17 mm względem przodu buta. Poprawia przepływ sił i kontrolę. Specjalne ramiona usztywniają podeszwę i przekazują energię bezpośrednio na wiązania.

SNS® PILOT®3 Racing Classic
Najbardziej zaawansowana konstrukcja podeszwy. Konstrukcja środkowej części buta umożliwia przesunięcie ruchomego punktu montażu wiązań o 17 mm w stosunku do przodu buta, co zapewnia świetny przekaz sił, naturalne odbicie, pełną kontrolę i dużą reaktywność sprzętu. Specjalne ramiona usztywniają podeszwę, przekazując energię bezpośrednio na wiązanie. Konstrukcja eliminuje gromadzenie się śniegu na podeszwie buta.

Salomon Racing Fit
Wysokiej jakości wkładka gwarantująca perfekcyjne trzymanie stopy i precyzję podczas biegania.

System szybkiego sznurowania Quicklace
Uznany system sznurowania firmy Salomon. Jedno pociągnięcie kewlarowej sznurówki umożliwia szybkie i precyzyjne dopasowanie buta.

Konstrukcja Sensifit Overlap
Zaawansowana konstrukcja umożliwiająca precyzyjne dopasowanie buta do kształtu stopy. Wykonane z materiału o średniej sztywności ramiona okalają podbicie i łączą się z podeszwą, gwarantując niezawodne trzymanie i poprawiając przekaz sił.

Wkładka Carbon Classic
Bardzo lekka wkładka z włókna węglowego. Pozwala na naturalny ruch przedniej części stopy, zapewniając jednocześnie maksymalną stabilność i dużą sztywność poprzeczną.

Classic Flex
Stabilność, poczucie kontroli i precyzyjny przekaz sił. Elastyczna w przedniej części podeszwa idealnie nadaje się do biegania techniką klasyczną; z tyłu sztywna poprzecznie.

Konstrukcja podeszwy Carbon 3D Classic 
Wstawki z włókien węglowych w podeszwie buta zapewniają lekkość, doskonały przekaz sił, oparcie stopy i kontrolę. Sztywność poprzeczna gwarantuje stabilność. Bardziej miękki przód przystosowany jest do techniki klasycznej.

SNS® PILOT®
System stosowany w zawodniczych butach przeznaczonych do biegania techniką klasyczną i łyżwową. Dwie osie gwarantują poczucie kontroli i precyzyjny przekaz energii.

Regulowany pasek na piętę ze spoilerem
Regulowany pasek na piętę ze zintegrowanym spoilerem, który równomiernie rozkłada siłę nacisku na tylną część stopy. Rozwiązanie gwarantujące komfort i pewne trzymanie pięty.

Custom Fit
Połączenie wygodnej pianki, pianki formowanej termicznie oraz lycry – konstrukcja gwarantująca komfort i idealne dopasowanie do każdej stopy.

Skarpeta wewnętrzna
Wykonana z cienkiego materiału wewnętrzna skarpeta ułatwiająca zakładanie i dopasowanie butów.

Zawodnicza wkładka
Wygoda, stabilność stopy i precyzyjny przekaz sił.

Osłona sznurówek z ukośnym zamkiem
Wygodne w użytkowaniu rozwiązanie – zapinana na zamek osłona sznurówek, zapobiegająca przedostawaniu się wody i śniegu do wewnątrz buta.

Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "BUTY SALOMON S-LAB CLASSIC PILOT"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.