Facebook
Buty Salomon X MAX 120

Normalna cena: 1 999,00 zł

Special Price 1 195,00 zł

Buty Salomon X MAX 120

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 999,00 zł

Special Price 1 195,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

BUTY NARCIARSKIE SALOMON X MAX 120 2017 to buty narciarskie poszukiwane przez narciarzy dobrze jeżdżących na nartach, których śmiało można nazwać pasjonatami narciarstwa. Jazda w tych butach narciarskich to prawdziwa przyjemność i niesamowita radość. Taką frajdę daje możliwość jeżdżenia w butach narciarskich, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania i możliwość absolutnego dopasowania do indywidualnych potrzeb każdego narciarza. W tych butach narciarskich będziesz odczuwać komfort i wygodę, a jednocześnie wyjątkową precyzję w trzymaniu stopy.  Custom Shell 360° jest systemem, dzięki któremu za pomocą firmowych pieców możliwe jest termiczne kształtowanie skorupy butów narciarskich.

Pełny opis

Szczegóły

BUTY NARCIARSKIE SALOMON X MAX 120 

CUSTOM SHELL 360°; – to system formowania skorupy butów narciarskich za pomocą firmowych pieców;

BUT WEWNĘTRZNY MY CUSTOMFIT 3 D RACE LINER + 2 PĘTLE TWINFRAME;

DOLNA CZĘŚĆ SKORUPY Z POLIURETANU  powstała w wyniku zastosowania metody podwójnego wtrysku z materiału zwanego Poliuretanem. Zastosowanie poliuretanu w skorupie buta narciarskiego jest znakomitym rozwiązaniem gdyż jest to materiał o wysokiej gęstości. To powoduje, że jest bardzo wytrzymały, zachowuje odpowiednią sztywność i świetnie zachowuje się w każdych warunkach, w tym podczas mrozów. Ponadto jest to materiał odporny na zarysowania dzięki czemu nasze buty narciarskie dłużej będą wyglądały nienagannie i bez śladów użytkowania.

ZINTEGROWANA PODKŁADKA O GRUBOŚCI 4 MM 24 MM OVERSIZE PIVOT

MATERIAŁ PU LOWER SHELL oznacza, że skorupa jest wykonana metodą wtrysku z poliuretanu. Materiał ten jest bardzo wytrzymały, zachowuje odpowiednią sztywność i świetnie zachowuje się w każdych warunkach, w tym także podczas mrozów.

SYSTEM MICROREGULACJI W KLAMRACH   4 klamry zostały wykonane z aluminium, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość. Używając klamer aluminiowych możliwe jest precyzyjne dopasowanie butów narciarskich do stóp i zapięcie buta używając praktycznej dźwigni. Klamry aluminiowe to niezawodne rozwiązanie w tego typu butach narciarskich, w których zaawansowani narciarze jeżdżą z dużą szybkością.

GRZBIET Z 2 ŚRUBAMI GŁADKA PODESZWA DOSTOSOWANA DO PŁYTY FIS

DWU-MATERIAŁOWA CHOLEWKA Z DODATKIEM POLIURETANU oznacza, że tylna, boczna wkładka, która została wzmocniona umożliwia wykorzystanie bardziej miękkiej przedniej części cholewki. Zapewnia to lepsze okrycie stopy i progresywny flex. Element wykonany z błyszczącego, trwałego, dynamicznego i odpornego na ścieranie poliuretanu. Jest to materiał o stałej gęstości, który doskonale sprawuje się na śniegu.

KLAMRA 3D   pozwala na wybór 3 różnych pozycji klamry na podbiciu aby uzyskać optymalnie najlepsze dopasowanie; ustawienia klamer do indywidualnego podbicia;

Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "Buty Salomon X MAX 120"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.