Facebook
Deska Head Pilot

Normalna cena: 1 499,00 zł

Special Price 895,00 zł

Deska Head Pilot

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 499,00 zł

Special Price 895,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Pilot to odpowiedź Head Snowboards na doskonale przyjęty w środowisku snowboardowym model Super8 od Salomon Snowboards. Tutaj również mamy do czynienia z camberową konstrukcją połączoną z płaskim elementem po środku deski i długim rockerowym nose’em ułatwiającym jazdę w głębokim śniegu. Konstruktorzy Head Snowboards w konstrukcji tego modelu, która da się zauważyć tuż pod laminatem wykorzystali wzór plastra miodu, który wzmocniony jest grafenem co wspomaga prowadzenie deski i powoduje, że zestaw jest jeszcze bardziej reaktywny.

Pilot osadzony został na wyselekcjonowanym rdzeniu Select Core, który w połączeniu ze spiekanym bardzo szybkim i wytrzymałym ślizgiem daje doskonałe połączenie dla osoby poszukującej modelu o charakterze all mountain.  Producent deklaruje sztywność deski jako 8.

Pełny opis

Szczegóły

  • Pilot to snowboard zaprojektowany z myślą o zaawansowanych riderach po to, aby dostarczyć im  twardą i wydajną deskę o parametrach dzięki którym będą mogli wykorzystać swój potencjał. Twardy flex 8 nie wybacza wielu błędów.. ale cóż to nie deska dla początkujących. Za to jej posiadacz będzie mógł się cieszyć potężnym pop'em.
  • Boost Board Architecture  - Boost Board Architecture wyposażony w ultralekkie wstawki o strukturze plastra miodu i wzmocnienie nosów grafenem, który przenosi energię na tylny koniec deski  zapewniając w ten sposób lepszą reakcję i bardziej precyzyjne prowadzenie.
  • Profil: Hybrid Camba - Kompozycja Hybrid Camba POP występuje w dwóch różnych kształtach, Long Directional dla extra "pływania" oraz Twin Directional dla przyjemności z jazdy allmountain: tą konstrukcję cechuje podniesiona płaska sekcja and oraz delikatny rocker na tip'ie i tail'u z dobrze trzymającą podłoże krawędzią.
  • Kształt: Directional Twin Tip - symetryczny kształt deski, pozwalający jeździć w obu kierunkach z takim samym komfortem i wyczuciem
  • Rdzeń: Select Core - rdzeń wykonany ze starannie wyselekcjonowanego drewna
  • Ślizg: Sintered Base - spiekany ślizg, bardzo szybki i wytrzymały, porowaty, dobrze chłonie smar, bardziej wymagający jeśli chodzi o utrzymanie od ślizgu tłoczonego, ale dający większe możliwości.
Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "Deska Head Pilot"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.