Facebook
Deska Rossignol Jibfluence

Normalna cena: 1 199,00 zł

Special Price 745,00 zł

Deska Rossignol Jibfluence

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 199,00 zł

Special Price 745,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Jest to deska odpowiednik deski Jibsaw. Deska freestyle/all mountain  ma cieńszy rdzeń, jest bardziej miękka, posiada technologię RadCut, która jest dostosowana do lżejszych deskarzy przy zachowaniu najwyższych osiągów.

Pełny opis

Szczegóły

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE


AMPTEK AUTO TURN ROCKER

Trzy nagradzane mieszanki Rocker / Camber firmy Rossignol są dostosowane do konkretnego stylu jazdy. AmpTek AUTO TURN ma miękkie końcówki i bardziej miękką talię z 20% pochyleniem między stopami, co zapewnia niezawodną przyczepność i stabilność krawędzi, a także 80-procentowy rocker na czubku i ogonie, umożliwiający zabawę i łatwą jazdę w każdych warunkach terenowych lub śniegowych.

ABS
Stosowane w budowie ścianek bocznych w nartach, mocne wytrzymałe tworzywo, na tyle sztywne aby przenosic energię i naciski na krawędź.

RADCUT
To najnowszy patent snowboardowy ROSSIGNOL. Boczny profil deski jest wycinany różnymi profilami, różnymi promieniami. Przy zwiekszeniu prędkości i zmianie zakrawędziowania deski, automatycznie jak w skrzyni biegów deska "przełącza" promień skrętu. W ten spsoób deska porusza się odpowiednim promieniem skrętu do zadanej prędkości, zawsze uzyskuje stabliność i jednocześnie pełną zwrotność i manewrowość.

GLASS FIBER
Włókno węglowe stosowane szeroko nie tylko w snowboardzie. Włókno szklane lekkie, elastyczne wzmacnia strukturę rdzenia drewnianego.

WOOD (3510 + 5620 + 6420)
Pojedyncza warstwa drewna, laminowana pionowo aby zapewnić wytrzymałość i komfort bez znaczącego zwiększania kosztów.

TWIN FREESTYLE

Kształt deski z dwoma osiami symetrii, wzdłuż i w poprzek deski, czyli przód jest identyczny jak tył i identyczny rozkład sztywności. Sztywniejsza deska w mejscu mocowania wiązań a w środku i na końcach bardziej elastyczna, aby osiągnąć większą manewrowość i łatwość zmiany kierunku jazdy.

Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "Deska Rossignol Jibfluence"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.