Facebook
Deska Salomon OH YEAH Women

Normalna cena: 1 449,00 zł

Special Price 895,00 zł

Deska Salomon OH YEAH Women

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 449,00 zł

Special Price 895,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Profesjonalistki nie mogą się mylić. Oh Yeah na stałe zagościł w kolekcji Salomon Snowboards kilka lat temu balansując między kategoriami all mountain / freestyle. To prawdziwy twin o niskim flexie pozwalający na doskonalenie jazdy w snowparku, jak i rekreacyjną jazdę po stoku. Oh Yeah bazuje na drewnianym rdzeniu wykrojonym w technologii CNC i wzmocnionym w rejonie insertów gwarantującym doskonałą elastyczność i jeszcze większy niż dotychczas pop. Projektanci Salomona zadbali również o doskonałe tłumienie drgań wykorzystując Royal Rubber Pads czyli pogrubione (4mm) gumowe podkładki umieszczone w miejscach największego nacisku na ścianki boczne ABS, które amortyzują wibracje i eliminują skutki mocnych uderzeń.

Oh Yeah to deska oparta w swojej budowie na profilu Rock Out Camber czyli płaskim fragmencie ślizgu między wiązaniami (zapewnia stabilność), camberze pod stopami (szybka reakcja) oraz rockerze na nose’ie i tail’u co gwarantuje dobry docisk deski.

Pełny opis

Szczegóły

Deska snowboardowa OH YEAH wyposażona jest w szereg freestylowych technologii takich jak:  profil Rock Out Camber zapewniający perfekcyjną twardość i pressy, konstrukcja EQrad gwarantująca lekkość jazdy na krawędziach oraz Popster, który dba o wzmocnienie wybicia, a podkładki Royal Rubber zadbają o bezpieczne lądowanie.

KSZTAŁT
Idealna symetria - taka sama długość dziobu i ogona, symetryczny profil rdzenia, odpowiednia twardość i ustawienie mocowań wiązań.
PROFIL
Rock out Camber - o stabilność dba płaski ślizg między wiązaniami, szybką reakcje gwarantuje camber przy stopach, za właściwy docisk odpowiada profil Rocker na dziobie i ogonie.   
TALIOWANIE
EQ RAD - połączenie linii Equalizer i Radial gwarantuje zwrotność i przyjemność z jazdy. 
RODZAJ RDZENIA
Aspen Strong - wstawki z drewna o wysokiej gęstości z certyfikatem FSC wzmacniają strefę montowania insertów oraz szyny, to gwarantuje trwałość i twardość. 
KONSTRUKCJA
Popster - naturalny drewniany profil rdzenia, Popster maksymalizuje jego elastyczność i moc pop. 
MATERIAŁ ŚLIZGU
Extrudet Eg - materiał twardszy niż EXT łączy zalety łatwych w utrzymaniu ślizgów niespiekanych  z parametrami slizgów Electra, co daje idealny ślizg.
Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "Deska Salomon OH YEAH Women"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.