Facebook
KASK ROSSIGNOL SPARK MIPS

Normalna cena: 750,00 zł

Special Price 465,00 zł

KASK ROSSIGNOL SPARK MIPS

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 750,00 zł

Special Price 465,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Kask Spark MIPS- to bardzo udany model, skierowany do narciarzy freeski i snb. 

Zawiera unikalny i opatentowany sytem bezpieczeństwa MIPS, polegający na zastosowaniu 2 niezależnych płaszczyzn, które w razie uderzenia obracają się wobec siebie, wytracając przez to energię uderzenia, tak aby energia ta nie uszkodziła struktury mózgu człowieka. Zbudowany z zewnętrznej warstwy ABS, w środku EPP. Komfortowe dopasowanie , wentylacja, bezpieczeństwo. Kask może być zaadoptowany do współpracy z systemem audio. Wystarczy w nausznikach zamontować słuchawki.

Pełny opis

Szczegóły

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

49057.pngAIRFLOW CHANNELS:

Wentylacja kasku narciarskiego realizowana jest poprzez otwory wentylacyjne, które doprowadzają powietrze z zewnątrz pomiędzy warstwy kasku chłodząc w ten sposób głowę, bez narażania głowy na bezpośrednie działanie nawiewu zimnego powietrza.

49097.pngAUDIO COMPATIBLE:
Łatwy w montażu system słuchawek idealny podczas jazdy na nartach lub desce, aby cieszyć swoją ulubioną muzą.


49068.pngCOMFORT FIT:
Dokładne ergonomiczne dopasowanie, ze szczególnym uwzględnieniem wygody.49069.pngEPP:
Tworzywo wykorzystywane m.in. do budowy kasków narciarskich. Lekkie, wytrzymałe, elastyczne, spełnia postawione normy ochrony głowy nawet po uderzeniu. Spełnia normy EU.

49065.pngHARD SHELL / ABS:
Zewnętrzna warstwa ABS o grubości około 3 mm wypełniona pianką PSE. Warstwy są łączone dopiero po ukształtowaniu. Taka konstrukcja powoduję większą wytrzymałośc na uderzenia bez straty właściwości kasku i pozwala na wykonanie zaawansowanych systemów wentylacyjnych.

49080.pngMIPS: Unikalny system ochrony mózgu, ustanawia nowe standardy bezpieczeństwa . Opracowany przez lekarzy i naukowców po to aby znacznie zredukować skutki uderzenia. Kask wyposażony w system MIPS zbudowany jest w ruchomch względem siebie powierzchni kulistych. W przypadku zadziałania siły - udrzenia na zwenętrzną powierzchnię kasku dochodzi o obrotu zewnętrznej powierzchni względem powierzchni wewnętrznej i dzięki temu energia uderzenia nie jest skoncentrowana punktowo powodując uraz mózgu a rozkładana na całej powierzchni i wytracana. Dzięki systemowi MIPS nie dochodzi do bezpośredniego działania skupionej siły na ludzki mózg podczas wypadku.

Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "KASK ROSSIGNOL SPARK MIPS"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.