Facebook
Narty Atomic Cloud Select + Wiązania X12 TL

Normalna cena: 2 995,00 zł

Special Price 1 895,00 zł

Narty Atomic Cloud Select + Wiązania X12 TL

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 2 995,00 zł

Special Price 1 895,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Sprzęt przeznaczony dla zaawansowanych narciarek szukających dynamicznych i pełnych mocy nart na przygotowane trasy. Rewelacyjny, sprawdzony już rdzeń Light Woodcore połączony z eleganckim designem to prawdziwa perełka w kolekcji firmy Atomic. Narty Atomic Cloud Select zostały dodatkowo wyposażone w technologię Atomic Servotec Light dodającą stabilności i zapewniającą jeszcze lepsze wrażenia z jazdy.  

Pełny opis

Szczegóły

Zastosowane technologie:

 

SERVOTEC LIGHT

Najnowsza technologia Atomic'a stworzona z myślą o najwyższym podium pucharu świata! Servotec to pręt umieszczony na zewnętrznej warstwie nart i połączony z elastomerem znajdującym się pod wiązaniem. W stanie spoczynku narta jest napięta i gotowa w każdej chwili do skrętu. System Servotec poprawia sterowność nart podczas jazdy z każdą prędkością, podnosząc reaktywność w skrętach i stabilność podczas jazdy na wprost. Zapewniają zwinność i stabilność jakiej oczekujesz.

 


PowerWoodcore

LIGHT WOODCORE

Lekki rdzeń narty wykonany drewna topoli, otoczony odpowiednio spienionymi żywicami, zapewnia niską masę, odpowiednią sprężystość i dobre wytłumienie, znacznie zmniejszając wysiłek potrzebny do jazdy.
TITANIUM STABILIZER

Tytanowa warstwa pokrywająca dolną część rdzenia. Znacznie zwiększa sztywność skrętną narty i tłumienie nadmiernych wibracji.

 

FULL SIDEWALL

Boczna ściana wpływa na zachowanie się narty na nierównościach oraz efektywnym przekazywaniu energii na krawędź nart. W tym modelu zastosowana boczną ścianę idącą po całej długości narty, specjalnie by zwiększyć skrętność nart i ich precyzję. 

 

ACTIVE CAMBER

Idealny profil narty przeznaczony na szybkie twarde stoki. Dzięki takiej konstrukcji narta rewelacyjnie trzyma się nawet na bardzo oblodzonym stoku. 

Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "Narty Atomic Cloud Select + Wiązania X12 TL"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.