Facebook
Narty Atomic Redster X 5 + Atomic Merkury 11

Normalna cena: 1 999,00 zł

Special Price 1 195,00 zł

Narty Atomic Redster X 5 + Atomic Merkury 11

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 999,00 zł

Special Price 1 195,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Narty Atomic Redster X5 to model, który powinni poważnie wziąć pod uwagę narciarze chcący szybko poprawić swoją technikę i osiągnąć poziom mistrzowski. W unikalny sposób łączą tolerancję dla prostych błędów z fantastycznymi możliwościami do tej pory zarezerwowanymi tylko dla desek z kategorii race. Narty są przeznaczone do jazdy po dobrze przygotowanych stokach, jednak dzięki elastycznemu i wyjątkowo wytrzymałemu rdzeniowi nieźle radzą sobie także na lodzie i muldach, gwarantując wysoki komfort jazdy. Przede wszystkim polecamy je narciarzom, którzy lubią zarówno dynamiczne, krótkie skręty slalomowe, jak i efektowne łuki gigantowe. To prawdopodobnie najbardziej wszechstronny model w aktualnej gamie Atomica.

Pełny opis

Szczegóły

Narty Atomic Redster X5 to model, który powinni poważnie wziąć pod uwagę narciarze chcący szybko poprawić swoją technikę i osiągnąć poziom mistrzowski. W unikalny sposób łączą tolerancję dla prostych błędów z fantastycznymi możliwościami do tej pory zarezerwowanymi tylko dla desek z kategorii race. 
Narty są przeznaczone do jazdy po dobrze przygotowanych stokach, jednak dzięki elastycznemu i wyjątkowo wytrzymałemu rdzeniowi nieźle radzą sobie także na lodzie i muldach, gwarantując wysoki komfort jazdy. Przede wszystkim polecamy je narciarzom, którzy lubią zarówno dynamiczne, krótkie skręty slalomowe, jak i efektowne łuki gigantowe. To prawdopodobnie najbardziej wszechstronny model w aktualnej gamie Atomica.

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE

POWER WOODCORE

Kombinacja twardego wytrzymałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Zapewnia trwałość, stabilność i sportowy charakter niezbędne dla nart o wysokich osiągach odznaczając się jednocześnie doskonałym stosunkiem wagi do wytrzymałości.

TITANIUM POWERED

Narty wykonane w tej technologii posiadają aż dwie warstwy laminatu umieszczone nad i pod drewnianym rdzeniem, oznacza to optymalny flex poprzeczny, doskonałą 

absorpcję drgań i stabilność na poziomie jaki spotkać można tylko w modelach zawodniczych.

FULL SIDEWALL

Pełny sidewall Biegnący od dzioba do ogona narty bez modyfikacji i udziwnień, zapewnia najlepszą precyzję sterowania i idealnie sprawdza się w przeznaczonych do jazdy po przygotowanych stokach nartach o wysokich osiągach.

ACTIVE CAMBER

Active camber zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy i ostre zakręty.

Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "Narty Atomic Redster X 5 + Atomic Merkury 11 "

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.