Facebook
Narty Fischer RC ONE 74 AR + RS 10 PR

Normalna cena: 2 119,00 zł

Special Price 1 395,00 zł

Narty Fischer RC ONE 74 AR + RS 10 PR

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 2 119,00 zł

Special Price 1 395,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Fischer RC ONE 2020 to zupełnie nowa linia nart, przeznaczonych do jazdy po przygotowanych trasach. Cechuje je niespotykana łatwość prowadzenia, skrętność i zredukowana waga. Pozwolą stawić czoła wyzwaniom każdego terenu, niezależnie od warunków trasy i stopnia jej nachylenia. Narta zwrotna, zwinna w każdych warunkach taka jest nowa RC PRO. Zastosowany w niej zupełnie nowy system Tour Zone sprawia że narta jest czuła na każdy ruch natomiast dzięki zastosowaniu nowego , lekkiego kompozytu BAFATEX z którego wykonane są dzioby i piętki nart narta jest mniej obciążona na najbardziej skrajnych partiach, a to wszystko prowadzi do idealnego wyważenia narty. Fischer RC One reagują niezwykle szybko na inicjacje skrętu, są dynamiczne i moja w sobie to coś. Narty RC One 2020 to Progressor ale turbo doładowany pod każdym względem.

Pełny opis

Szczegóły

Fischer RC ONE 2020 to zupełnie nowa linia nart, przeznaczonych do jazdy po przygotowanych trasach. Cechuje je niespotykana łatwość prowadzenia, skrętność i zredukowana waga. Pozwolą stawić czoła wyzwaniom każdego terenu, niezależnie od warunków trasy i stopnia jej nachylenia. Narta zwrotna, zwinna w każdych warunkach taka jest nowa RC PRO. Zastosowany w niej zupełnie nowy system Tour Zone sprawia że narta jest czuła na każdy ruch natomiast dzięki zastosowaniu nowego , lekkiego kompozytu BAFATEX z którego wykonane są dzioby i piętki nart narta jest mniej obciążona na najbardziej skrajnych partiach, a to wszystko prowadzi do idealnego wyważenia narty. Fischer RC One reagują niezwykle szybko na inicjacje skrętu, są dynamiczne i moja w sobie to coś. Narty RC One 2020 to Progressor, ale turbo doładowany pod każdym względem.

         

Fischer RC ONE to nowa konstrukcja, niesamowita płynność jazdy oraz mniejsze wibracje. Specjalnie zaprojektowany dziób oraz tył narty (Turn Zone) w połączeniu z nowym laminatem Bafatex®  zapewniają, że narty są odczuwalnie lżejsze i sztywniejsze poprzecznie co zapewnia szybkie i pewne wejście na krawędź.

Kolekcja nart Fischer RC ONE została wyposażona w już dobrze znaną geometrię The Curv, Triple Radius – potrójny promień skrętu, który sprawia, że modele RC ONE są wszechstronne i nigdy nie tracisz nad nimi kontroli. Fischer RC ONE zapewniają stabilność i bezpieczeństwo nawet przy bardzo szybkiej, dynamicznej jeździe na twardych stokach. Zupełnie nowa konstrukcja i technologie przypadną do gustu każdemu! 

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION

Warstwowe ułożenie drewnianego rdzenia w połączeniu ze wzmocnionymi ścianami bocznymi z klasycznej konstrukcji Sandwich gwarantuje odpowiednią dynamikę i stabilności oraz zapewnia wyjątkową płynność jazdy.

  

 

AIR CARBON TI 0.5

Drewniany rdzeń z podwójną titanalową powłoką o grubości 0.5mm, wzmocniony powłoką Air Carbon.                 W rezultacie otrzymujemy doskonałe trzymanie krawędzi i gładką jazdę. 

 

 

  

SINTERED BASES

Spiekany ślizg o dużej wytrzymałości i doskonałej zwrotności, bardzo dobrze absorbuje wosk, dużą gęstość molekularną przez co jest bardzo żywotny. Trwały i łatwy w utrzymaniu. 

 

 

TRIPLE RADIUS 

Potrójny promień skrętu zapewnia jeszcze lepszą kontrolę i przenoszenie sił w każdej fazie skrętu.

 

 

 

WIĄZANIA RS 10 PR

Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "Narty Fischer RC ONE 74 AR + RS 10 PR"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.