Facebook
Narty Head V-SHAPE V 4 + Wiązania PR 11 GW 2020

Normalna cena: 1 800,00 zł

Special Price 1 145,00 zł

Narty Head V-SHAPE V 4 + Wiązania PR 11 GW 2020

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 800,00 zł

Special Price 1 145,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Narty Head V-Shape V4-PR 11 GW 2020 typu all mountain są komfortowe i łatwe w kontroli do całodziennej jazdy na stoku. Ich geometria i szersza “łopata” dziobu wpiera inicjacje skrętów, natomiast węższy tył pomaga płynnie wychodzić ze skrętów. Wyposażone w technologię ERA 3.o. Konstrukcja LYT Tech wzmocniona lekkim i wytrzymałym materiałem Graphene składa się na Power Sidewall Jacket oraz lekki rdzeń kompozytowy. Dołączone wiązanie PR 11 GW jest kompatybilne z podeszwami Gripwalk ułatwiającymi chodzenie po śniegu. Narty Head V-Shape V4 pomogą średnio zaawansowanym narciarzom rozwijać swoje umiejętności oraz nabrać pewności siebie na bardziej stromych terenach i przy większych szybkościach.

Pełny opis

Szczegóły

Technologie, które czynią ten model tak uniwersalnym to konstrukcja Allride rocker, czyli 20% tłumiącego nierówności rockera z 80% wygięciem camber. Dodatkowo wyjątkowo lekka i wytrzymała konstrukcja Graphene, Power Sidewall Jacket 2020 i lekki rdzeń kompozytowy. Nazwa linii V-Shape nawiązuje do kształu narty która jest znacznie szersza w strefie dziobu i węższa w okolicy piętki, co ułatwia inicjację skrętu. Różnica pomiędzy tymi szerokościami wyznacza współczynnik Temper Ratio. Im ten współczynnik wyższy, tym narta jest łatwiejsza i skierowana do użytkownika o mniejszych umiejętnościach. Nowe V-Shape sprawią, że staniesz się lepszym narciarzem. V-SHAPE V4 sprawia, że dobrzy narciarze są jeszcze lepsi.

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE

Technologia Taper Ratio w nartach Head V-Shape V4 2020
TEMPER RATIO
Taper Ratio to różnica w szerokości dzioba i piętki narty. Większa różnica pozwala na jazdę z mniejszymi umiejętnościami oraz z mniejszym wysiłkiem ponieważ narty pomagają inicjować skręt i wspierają narciarza w każdej sytuacji. Mniejsza różnica (taper ratio) umożliwia bardziej dynamiczną jazdę, precyzyjną inicjację skrętu oraz zapewnia wyjątkowa stabilność.
Konstrukcja Lyt Tech w nartach Head V-Shape V4 2020
LYT TECH
Konstrukcja Lyt Tech: Tworząc serię nart z super lekkim rdzeniem i wzmocnionym Graphenem na całej długości narty, inżynierowie HEAD byli stanie zwiększyć jej moc i wytrzymałość, jednocześnie czyniąc ją niewiarygodnie lekką. Unikalna dystrybucja wagi sprawiła, że dziób i piętka narty są grubsze, a część środkowa cieńsza. V-Shape LYT zapewnia bezwysiłkową kontrolę, lepsze sterowanie i inicjację skrętu.
Technologia graphene w nartach Head V-Shape V4 2020
ERA 3.0
Allride Rocker - Łatwiejsze sterowanie oraz zwiększone unoszenie w puchu. W każdym modelu umieściliśmy dokładnie dobraną długość rockera, tak aby zapewnić maksymalne osiągi na wszystkich poziomach umiejętności. Sterowanie nartami stało się łatwiejsze dla każdego oraz zwiększyła się uniwersalność w miękkim śniegu.
Progersywny Promień - Płynne skręty. Normalny rocker zmusza narciarzy do bardzo mocnego zakrawędziowania narty, aby uzyskać kontakt krawędzi ze śniegiem na całej jej długości. Progresywny promień skrętu pozwala na pełny kontakt krawędzi ze śniegiem przy mniejszym o 50% zakrawędziowaniu narty. Więcej krawędzi na śniegu = większe trzymanie krawędzi.
Intellirise Rebound - Inteligentna stabilność. Przenieśliśmy legendarne piezoelektryczne włókna do przedniej części narty. Nieprzyjemne wibracje dziobu, które czuć w normalnych konstrukcjach rocker, tutaj nie występują. Te narty są po prostu za sprytne.
Konstrukcja Power Sidewall Jacket w nartach HEAD V-Shape V4 2020
POWER SIDEWALL JACKET
inowacyjna konstrukcja naty, która łączy konstrukcję FiberJacket ze ścianami bocznymi ABS. Lekkie i skrętna narta wyposażona w ściany boczne dla lepszego tłumienia drgań i trzymania krawędzi. Wyjątkowe osiągi dla wyjątkowej grupy narciarzy.
Technologia graphene w Narty Head V-Shape V4 2020
TECHNOLOGIA GRAPHENE
Poczuj innowację. dzięki dodaniu materiału graphene do nowych modeli z serii supershape, odkryjesz nowy wymiar jazdy na nartach. Wyjątkowe właściwości materiału wyróżnionego nagrodą nobla pozwoliły na zbudowanie nart z serii performance o zupełnie nowej konstrukcji. Idealna kontrola od pierwszego do ostatniego zjazdu. Przyspieszenie, sterowanie i doładowanie we wszystkich warunkach dzięki idealnemu rozłożeniu masy, a co za tym idzie – precyzyjna inicjacja skrętu.
Technologia UHM C w nartach Head V-Shape V4 2020
ŚLIZG UHM C
Tej samej jakości materiały co użyte w wiodących prym na świecie raceowych nartach HEAD  zaostały zastosowane również w tym modelu. Różnicą jest inna struktura ślizgu, która ma posłużyć w każdych warunkach.

Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "Narty Head V-SHAPE V 4 + Wiązania PR 11 GW 2020"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.