Facebook
Narty Rossignol Temtation 80 + Look Xpress 10

Normalna cena: 1 849,00 zł

Special Price 1 295,00 zł

Narty Rossignol Temtation 80 + Look Xpress 10

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 849,00 zł

Special Price 1 295,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Narty Rossignol Temptation 80 to idealna wszystkich kobiet, które szukają stabilnej i wszechstronnej narty. Pod stopą średnio-zaawansowanej oraz ambitnej narciarki Temptation będzie najlepszą z nart. 

Pełny opis

Szczegóły

Narty Rossignol Temptation 80 to idealna wszystkich kobiet, które szukają stabilnej i wszechstronnej narty. Pod stopą średnio-zaawansowanej oraz ambitnej narciarki Temptation będzie najlepszą z nart. 

R TIP 2.0

Lżejsze i mocniejsze narty dla zwiększonej stabilności, zabawy i uczucia „pływania”. Wzmocnienie struktury 3D z w pełni zintegrowaną konstrukcją eliminującą zgięcia niestabilności, za to koncentrująca moc i energię przy jeszcze większej redukcji wahań ciężaru. Zwrotność bez wysiłku, zwiększona kontrola i uczucie ultralekkości - nowy AIR TIP 2.0 to rewolucja!

Technologia dostępna w liniach produktów: 7-series

AIR TIP 

Opatentowana i zarezerwowana dla Rossignola technologia. Dzioby nart wypełnione są powietrzem dla uzyskania niskiej wagi przy jednoczesnym zachowaniu sztywności poprzecznej. Waga nart jest rozłożona, a odciążone dzioby i pięty zwiększają łatwość prowadzenia oraz bezpieczeństwo i wszechstronność. Środek ciężkości narty jest przesunięty bliżej części centralnej, dzięki czemu największa siła koncentruje się pod stopą narciarza. 

Technologia dostępna w liniach produktów: Experience; Temptation

CARBON ALLOY MATRIX 

Skonstruowana dla najwyższej mocy, trzymania i stabilności CARBON ALLOY MATRIX to nowa generacja superwłókien. Unikalny splot włókien węglowych i bazaltowych ze strunami linearnego szkła dostarcza idealniej fuzji bezkompromisowości, tytanicznej mocy, dynamiki, mobilności, maksymalnej generacji absorpcji i zbalansowanego flexu od dzioba do pięt.

Technologia dostępna w liniach produktów: Experience; Pursiut; Temptation

LIGHT WOOD CORE 

Nasza konstrukcja rdzenia z wytrzymałego drewna paulowni redukuje ciężar o 15%, gwarantując zabawę, ultralekkość, zwinność i łatwe podchodzenie bez uszczerbku na stabilności zjazdu i osiągach.

Technologia dostępna w liniach produktów: 7-series; Temptation

OVERSIZED SIDECUT 

Oversize sidecut łączy mocne taliowanie nart carvingowych ze współczesną szerokością narty pod butem. Szerokie dzioby i pięty zapewniają skuteczną przyczepność, moc i precyzję. Szeroka część pod butem zapewnia kontrolę i lepsze trzymanie w skrętach. OVERSIZE oferuje zwrotność, moc i kontrolę nad nartami.

Technologia dostępna w liniach produktów: Pursuit, Famous

POWDER TURN ROCKER 

Zaprojektowane do jazdy w głębokim puchu nasze progresywne pro le rocker/camber dostarczają równowagi między pewną wszechstronnością a uczuciem bezwysiłkowego pływania w śniegu. Mieszanina dłuższego, niższego rockera w dziobach, zwężającego się pro lowania pięt i tradycyjnego wygięcia w łuk (camberu) pod stopą pozwala na łatwe sterowanie, ciągłą kontrolę prędkości oraz moc, energię i trzymanie, by przywrócić ci siłę nośną. 

Technologia dostępna w liniach produktów: 7-series

PROP TECH TECHNOLOGY 

Technologia Propeller została zredefiniowana i ulepszona. Narty wyposażone w ten system - ostatni owoc działu Racing - są intuicyjne i oferują doskonałą przyczepność i precyzję. Główna struktura narty została przecięta dla uwolnienia twardości poprzecznej nart w efekcie wzmocnieniu uległo przełożenie mocy na krawędź oraz poprawiły się osiągi, dla jeszcze większej przyjemności z jazdy.

Technologia dostępna w liniach produktów: Pursuit, Hero, Famous, 

POWER TURN ROCKER

Narta camberowa - wygięta w łuk na ponad 90% długości, co daje moc, doskonałe czucie śniegu i dobrą przyczepność podczas jazdy na przygotowanym stoku.Pozostałe 10% to dzioby nart wyposażone w rocker, dla łatwiejszej inicjacji skrętów oraz kontroli. 

Technologia dostępna w liniach produktów: Pursuit, Famous, Hero

Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "Narty Rossignol Temtation 80 + Look Xpress 10"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.