Facebook
Narty Fischer XC Superlite crown + wiązania Control step-in IFP

Normalna cena: 1 095,00 zł

Special Price 845,00 zł

Narty Fischer XC Superlite crown + wiązania Control step-in IFP

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 1 095,00 zł

Special Price 845,00 zł

* wymagane pola

Krótki opis

Krótki opis

Fischer Superlite Crown EF to lekka, szybka i dynamiczna narta sportowa, potrafiąca zaprezentować swe atuty. Swą niewielką wagę model ten zapewnia technologii Air Core Basalight, zastosowanej w konstrukcji rdzenia. Ślizg typu World Cup Pro z wykończeniem Speed Grinding sprawia, że jest to sprzęt wszechstronny, sprawdzający się w każdych warunkach. Od sezonu 2018 łuskę w systemie Premium Crown zastąpiła najnowsza technologicznie łuska Vario Crown. Łuska ta zapewnia dynamiczne odbicie i maksymalny poślizg w zjazdach. 

Pełny opis

Szczegóły

Poszukujący radości i przyjemności w allroundowym narciarstwie z pewnością docenią korzyści płynące z zastosowania łuski vario Crown i technologii Efficient Forward.

Radość ruchu

Technologia Efficient Forward pozwala zarówno początkującym, ale również nieco bardziej zaawansowanym narciarzom skutecznie wykonać odbicie i przejść do płynnego poślizgu. Narty z tej grupy są w tradycyjnych długościach, dzięki czemu prowadzą się płynnie w torach.

Air Core Basalite
Air Core Basalite

Połączenie materiału Air Core oraz ekstremalnie lekkiego drewna, z kanałami powietrznymi drążonymi w drewnianym rdzeniu, umożliwia zmniejszenie wagi nart. Włókna bazaltowe zapewniają doskonałe właściwości niezależnie od temperatury.

Efficient Forward
Efficient Forward

Zastosowanie rewolucyjnej kompozycji sprawdzonych materiałów doprowadziło do maksymalnego zwiększenia elastyczności narty. W rezultacie narta nie wymaga już tak dużych umiejętności technicznych przy odbicu.

Power Layer
Power Layer

Laminat na całej długości narty, o 0.2 mm grubości i ekstremalnie niskiej wadze.

Speed Grinding
Speed Grinding

Uniwersalny kamień szlifierski o doskonałych właściwościach w każdych warunkach.

Vario Crown
Vario Crown

Nowa generacja łuski: połączenie jej trzech rodzajów - Single, Double i Gliding przekłada się na skuteczne przenoszenie sił przy odbiciu i optymalne właściwości poślizgu.

 

Recenzje

Recenzje klientów

Opinia "Narty Fischer XC Superlite crown + wiązania Control step-in IFP"

Napisz własną recenzję

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.