Facebook

Buty narciarskie

Buty narciarskie

Dobór nart czy kijków narciarskich nie jest tak trudny jak właściwie dobrane buty narciarskie. Producenci od lat sta...
Dowiedz się więcej

Buty narciarskie

Dobór nart czy kijków narciarskich nie jest tak trudny jak właściwie dobrane buty narciarskie. Producenci od lat starają się jak mogą, żeby buty ich produkcji były perfekcyjnie dopasowane i dawały pełen komfort z jazdy. W sprzedaży można znaleźć buty dla każdego od początkujących do perfekcyjnie jeżdżących narciarzy. Produkowane są buty dla pań i panów które posiadają różną budowę sztywność, szerokość skorupy i wkładki wewnętrznej. Materiały z których są wykonane posiadają właściwości pozwalające na coraz lepsze dopasowanie się do każdej stopy. Problem polega na tym, że o ile długość i szerokość stopy można mieć identyczną to już wielkość np. łydki i jej kształt u każdej osoby może być inny. A jak do tego dodamy różne kształty pięt, kostek czy inne wysklepienie stopy to znalezienie pasujących butów staje się naprawdę trudną sztuką. Pomocą we właściwym doborze rozmiaru butów pomagają specjalne miarki na których odczytamy nasz rozmiar i szerokość stopy. Buty narciarskie mają oznaczenia sztywności ( tzw.flex) dla różnych grup umiejętności. Dla początkujących będzie to 40-70, dla średnio-zaawansowanych 70-90, a dla ekspertów powyżej 90. W sklepach można również spotkać urządzenia do tzw. bootfittingu, które umożliwiają (jeżeli jest taka potrzeba) na jeszcze dokładniejsze dopasowanie butów.
 1. 1
 2. 2
 1. BUTY ATOMIC WAYMAKER GIRL 4 24.5 cm

  Normalna cena: 499,00 zł

  Special Price 345,00 zł

  BUTY ATOMIC WAYMAKER GIRL 4 24.5 cm

  Kompaktowa czteroklamrowa konstrukcja gwarantuje świetne trzymanie stopy, a juniorskie buty wewnętrzne wyposażone w ocieplinę 3M™ Thinsulate™ zapewniają ciepło i reaktywność stóp w każdych warunkach. Podobnie jak inne nasze juniorskie modele, Waymaker Girl 4 posiadają progresywny flex i specjalną konstrukcję cholewki, która umożliwia regulację twardości butów. Mając na nogach takie buty, każda juniorka z łatwością zrobi szybkie postępy.

 2. Buty Head Advant Edge 65 Women

  Normalna cena: 749,00 zł

  Special Price 545,00 zł

  Buty Head Advant Edge 65 Women

  Advant Edge 65W z technologiami Hi-Top Tech oraz Duo Flex umożliwiają Twoim stopom precyzyjne i bezpośrednie sterowanie nartami. Wręcz tanecznym ruchem przemieszczasz się w dół stoku eleganckim ślizgiem nie męcząc się przy tym zbytnio. Miękki materiał w bucie wewnętrznym zapewnia komfort i wygodę a profilowana wkładka wewnętrzna dba o odpowiednią pozycję na nartach. Mając do dyspozycji 4 klamry z mikroregulacją sama decydujesz o precyzji dopasowania buta. 

   

 3. Buty Head Kore 60 2020

  Normalna cena: 520,00 zł

  Special Price 365,00 zł

  Buty Head Kore 60 2020

  Buty KORE 60 to motywator dla dzieci, które lubią freestyle'owe sztuczki. Obdarzyliśmy te wydajne buty progresywnym flexem, trzymaniem, siłą oraz klamrami poprawiającymi dynamikę, a także paskiem z rzepem i niezwykle wygodnym butem wewnętrznym Junior Team, zapewniając w ten sposób precyzyjne przekazywanie sił oraz umożliwiając jazdę na nartach przez cały dzień. To naprawdę model, w którym poradzisz sobie na rampie oraz w parku zabaw.  

 4. Buty Head Raptor 90 RS 2020 JUNIORSKIE

  Normalna cena: 1 250,00 zł

  Special Price 845,00 zł

  Buty Head Raptor 90 RS 2020 JUNIORSKIE

   

  Raptor 90 RS to gotowy do ścigania się demon szybkości dla każdego dziecka, które marzy o zwycięstwie. Wyposażyliśmy go w termoformowalny but wewnętrzny Jr HeatFit Pro oraz 4 klamry SpineTech z mikroregulacją dla precyzyjnego dopasowania, jak również regulację flexu Jr Racing oraz podwójny canting by zagwarantować precyzyjny przekaz energii oraz szybszą kontrolę nart. Jeżeli młody narciarz potrzebuje buta by wygrywać - powinien wybrać Raptora 90 RS.

 5. BUTY LANGE SX 100

  Normalna cena: 1 349,00 zł

  Special Price 845,00 zł

  BUTY LANGE SX 100

  Buty Lange SX 100, to przełomowe, wysokiej klasy szerokie 102mm buty typu all-mountain dla średnio jeżdżących narciarzy. Opcja „wybierz swoją szerokość” w tym 102 mm bucie skierowana jest dla narciarzy z szerszą stopą. Wszystkie nagradzane rozwiązania w tym skorupa wykonana metodą pojedynczego wtrysku, liner Thermolift RL2, zapewniają maksymalną moc, reagowanie i łatwą personalizację. Miękki język pozwala na komfortowe zakładanie i ściąganie butów. Lange SX to zero kompromisu pomiędzy dopasowaniem i wydajnością.

 6. BUTY LANGE SX 70 WHITE

  Normalna cena: 999,00 zł

  Special Price 645,00 zł

  BUTY LANGE SX 70 WHITE

  SX 70 W to damskie buty dla narciarek ceniących sobie komfort, łatwość w użytkowaniu 102mm butów, a zarazem nie chcących rezygnować z kontroli nad nartami. Buty posiadają niższą cholewkę, idealnie dopasowują się do kobiecej łydki, wyposażone również miękkie w dotyku klamry.

  Buty z grupi All mountain dla średniozaawansowanych Pań. 

  BUTY NOWE - BRAKUJE TYLKO FIRMOWEGO PUDEŁKA

 7. Buty Nordica NXT N4 X Damskie

  Normalna cena: 799,00 zł

  Special Price 545,00 zł

  Buty Nordica NXT N4 X Damskie

  Nordica NXT N4 X W to komfortowe, rekreacyjne buty narciarskie przeznaczone dla średniozaawanowanych oraz dla szybko robiących postępy narciarek początkujących. Materiał TRIAX powoduje, że buty są lżejsze od innych, regulowana objętość cholewki, zabezpieczenie przed dostaniem się mokrego śniegu do środka oraz antypoślizgowa podeszwa wpływają na jakość użytkowania.

   
   
 8. Buty Nordica NXT SP 60

  Normalna cena: 649,00 zł

  Special Price 495,00 zł

  Buty Nordica NXT SP 60

  Uniwersalne buty narciarskie Nordica NXT SP 60 są idealne dla wszystkich rekreacyjnych narciarzy, od początkujących do średniozaawansowanych, którzy cenią komfort i chcą poprawiać swoje umiejętności.

 9. BUTY ROSSIGNOL COMP 4 ANTHRACITE Jr

  Normalna cena: 449,00 zł

  Special Price 295,00 zł

  BUTY ROSSIGNOL COMP 4 ANTHRACITE Jr

  Producentem butów jest renomowana firma - Rossignol, zajmująca się produkcją wysokiej jakości sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. Firma powstała w 1907 roku, ma swoją siedzibę w Isère, we Francji. Produkty firmy Rossignol są bardzo rozpowszechnione w świecie. Jest to jedna z najpopularniejszych firm narciarskich.
 10. BUTY ROSSIGNOL COMP J4 BLACK

  Normalna cena: 480,00 zł

  Special Price 345,00 zł

  BUTY ROSSIGNOL COMP J4 BLACK

  Model COMP J4 to bardzo wygodny, łatwy i wybaczający but juniorski, przeznaczony dla ambitnych dzieci, które kochają narty. Model COMP J4 zawiera technologię SENSOR FIT, która gwarantuje komfort, dobre trzymanie oraz komfort cieplny. Cztery klamry doskonale trzymaja stopę i pozwalają dopasować rozmiar buta, gdy dziecko rośnie. Nowe HERO J4 zaprojektowane są tak aby dziecko miało satysfakcję z jazdy na nartach.

 1. 1
 2. 2