Facebook

Firma Marko - 20 lat na rynku

    Firma Marko funkcjonuje na rynku od 1995 roku. W pierwszych latach działalności zajmowała się wyłącznie sprzedażą komisową sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Po trzech latach działalności firma MARKO skupiła się na sprzedaży sprzętu nowego natomiast sprzedaż komisową nart i snowboardów powierzyła firmie AGNES. Obecnie obie firmy sprzedają swoje produkty w jednym lokalu mieszczącym się we Wrocławiu przy ul. Ślicznej 7/2.

    Firma MARKO dodatkowo świadczy usługi serwisowe nart carvingowych, snowboardów i nart biegowych. Serwis wyposażony jest w nowe profesjonalne urządzenia firmy WINTERSTEIGER za pomocą których można kompleksowo przygotować narty i snowboardy do jazdy.

    W serwisie znajduje się również urządzenie XC – TEST BOARD firmy FISCHER dzięki któremu w prosty i dokładny sposób można dobrać długość i twardość nart dopasowaną do preferowanego przez użytkownika stylu biegowego (klasycznego lub łyżwowego).

    Właścicielem firmy MARKO jest dr Marek Mirus absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Od roku 1987 do 2007 był pracownikiem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Przez dziesięć lat pracował w Zakładzie Sportów Zimowych prowadząc zajęcia z narciarstwa zjazdowego ze studentami. Posiada uprawnienia instruktorskie z narciarstwa zjazdowego. W okresie licealnym zawodniczo jeździł na nartach.

    Właścicielką firmy AGNES jest Agnieszka Mirus absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jest nauczycielką wychowania fizycznego w podstawowej szkole społecznej. Posiada uprawnienia instruktorskie z narciarstwa zjazdowego. Od wielu lat prowadzi Białe Szkoły i zimowiska na których uczy dzieci jazdy na nartach.